abstract background of textile with animal print

Merhaba Baskı Kumaş Sevdalıları,

Tasarımcıların işlerine kalplerini ve ruhlarını koyduklarını anlıyoruz, bu nedenle vizyonunuzu mümkün olan en profesyonel ve verimli şekilde hayata geçirdiğimizden emin olmak istiyoruz.

İster saten ister likralı sipariş edin – gecikmelerin en yaygın nedenlerinden bazıları, yanlış dosya formatı veya düşük görüntü kalitesi göndermek gibi basit şeylerden kaynaklanmaktadır.

Misyonumuz, yaratıcılığınızı aylar değil, birkaç gün içinde gerçeğe dönüştürmektir, bu nedenle aşağıda kendi ürünlerinizi Baskı Kumaşın editörü ile basabilirsiniz.

Ön Gönderim

Son kez “kaydet” düğmesine basmadan önce, daha fazla iş yapmanıza veya değişiklikler için ek para harcamanıza gerek kalmamasını sağlayacak bazı kullanışlı ipuçları.

Çalışmanızı JPEG formatında kaydedin. Adobe Illustrator kullanıyorsanız, önce PDF olarak “kaydetmenizi” ve ardından dosyanızı JPEG olarak kaydetmek için Photoshop’u kullanmanızı öneririz. Bu, mümkün olan en iyi görüntü çözünürlüğünü elde etmenizi sağlar. 72 dpi ile 300 dpi arasında görüntü çözünürlüğü ile çalışabilsek de, mümkün olan en iyi ürünü almanızı sağlamak istiyoruz, böylece kalite ne kadar yüksek olursa o kadar iyi.
Beyaz yazdırılabilir bir renk değildir. Görüntüde beyaz veya şeffaf olan herhangi bir alan kumaşın rengi olacaktır.
Ekranınızdaki siyah, baskıda her zaman siyah değildir. Saf siyah rengin peşindeyseniz, dört CMYK seçeneğinin de %100 olarak ayarlandığından emin olun: Adobe Illustrator ve Photoshop’ta C=%100, M=%100, Y=%100, K=%100 (Hex Kodu #000000 , Decimal Code 0, 0, 0 ) resminizi geliştirirken.
Renk tutarlılığını sağlamak için tasarımlarınız için aynı yazılımı kullanın (Adobe paketi içinde bile). Photoshop’u bir tasarım için kullanıyorsanız, ek resimler için aynı programı kullanın.

Çalışmanızı, yazdırılmasını istediğiniz ölçekte kaydedin. Bitmiş ürününüz 50x50cm ise çalışmanızı 50x50cm olarak kaydediniz.

Kenar boşluklarınızı ve boşluklarınızı iki kez kontrol edin. Tasarımınıza kesme ve dikme için uygun kenar boşlukları sağladığınızdan emin olarak, gerekirse kesme ve yapma için herhangi bir pay ekleyin.

Müşterilerimizin ürün baskı hizmetimizle yarattığı sihri görmeyi çok seviyoruz. Sanatçıların sanat eserleriyle güzel özel baskılı eşarplar yarattığını, grafik tasarımcıların kendileri veya müşterileri için bir ürün yelpazesi ve kurumsal ürün fikirleri çıkardığını görüyoruz. Ayrıca, bez çantalara, minder kılıflarına ve daha fazlasına basılmış çocuk resimleriyle zaman içinde anları yakalayarak arkadaşlarınız ve aileniz için düşünceli hediyeler yaratabilirsiniz.

Önceki çalışmalarımızdan bazılarından ilham almayı unutmayın.

Baskı Kumaş Ailesi.

Shopping Cart