woman wearing red and multicolored crop top

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Dikiş Projeleri

Yeni bir hobi

Yeni bir hobiye veya beceriye başlamak göz korkutucu olabilir ve gezinmeniz gereken bir makinenin tamamını hesaba katmak dikiş dikmeyi öğrenmeyi biraz daha zorlaştırır, ancak dikiş dikmek yaşam için bir beceridir! Daha önce hiç etek dikmemiş veya düğme değiştirmemiş olsanız bile, dikmeyi öğrenmek, yaratıcılığın kıvılcımlarına açılan bir kapıdır!

9. Sınıf ‘Ev Ekonomisi’ derslerini veya Nana’nın kapitonesini düşünebilirsiniz, ancak dikiş, ev için kolay DIY projeleri, kendi kıyafetlerinizi değiştirmek veya yaratmak (toprak dostu), arkadaşlarınız ve aileniz için düşünceli hediyeler yapmak ve çok daha fazlası için harikadır. . Kendi kreasyonlarınızdan birini giymenin gururu gibisi yoktur. Yeni başlayanlar için mükemmel olan içerik oluşturuculardan favori eğitimlerimizden bazılarını topladık.

Ters çevrilebilir Kepçe şapka – Essentials kulübü

Maddy’nin günlük temel bir şeyi nasıl alıp ücretsiz şablonu ve video eğitimiyle bu kadar erişilebilir hale getirmesini seviyoruz (YouTube’daki 1,2 milyon görüntülemeye sormanız yeterli). Kova şapkanızı en sevdiğiniz baskıları kullanarak özelleştirin, bu desen ruh halinizi yansıtmak veya kıyafetinize uyması için tersine çevrilebilir! Pamuklu Keten kumaşımız buna çok yakışacak!

El Yapımı çanta

Yeni başlayanlar için harika bir eğitim, dokuma kulp seçeneği ile fransız dikişli çok yönlü bir bez çanta veya kendi eşleşen askılarınızı nasıl yapacağınıza dair bir sonraki eğitim.
Bazı kumaşımlarımız bu proje için mükemmel olurdu! Kendinizinkini yapmaktan hoşlanmıyor musunuz? Baskı Kumaş sizin için bir dizi yapacak, daha fazlasını öğrenmek için mağazamıza gidin.

DIY Daisy tarafından Büzgülü Kravat Top

Çok yönlü ve yaz için mükemmel

DIY Daisy’nin bu büzgü ipli kravatlı üst kısmı bir saatten az ve sadece 1 metre kumaş alıyor! Yeni başlayanlar için kayış ve büzme ipi yapma pratiği yapmak için mükemmel, ‘benim yapımım’ eserinizle gurur duyacaksınız.

baskı kumaş

Bias Slip Etek – The Essentials Club

Herhangi bir şık minimalist gardırop için gerekli bir ek olan slip etek. Maddy kendininkini ipek saten ile yaptı, ancak Dilly kumaşımızın ipeksi hissi bu proje için mükemmel. Yeni başlayan bir lağım işçisi olarak, bir mezura etrafında yolunuza güvendikten sonra, kalıplarınızı önyargı üzerinde kesmeye hazır olacaksınız. Bu, daha doğal bir örtü ve daha az sertlik için ölçümlerinizi kumaşınızın üzerine çapraz olarak yerleştirmeyi ifade eder.

Dikiş öğrenme yolculuğunuz için çok heyecanlıyız ve bu eğitimlerin yaratıcılığınızın akmasına yardımcı olabileceğini umuyoruz. Bazı işaretleme kalemleri, bir ölçüm bandı, iğneler ve bir dikiş makinesi ile oluşturabileceğiniz çok şey var.

Bize Ulaşın

Shopping Cart