Dopamin Giyimi

Kendinizi Mutlu Giydirin

İster bilinçli ister bilinçsiz yapın herkes ruh haline göre giyinir. Heyecanlı ve mutlu hissediyor musun? Parlak, cesur renkler veya denemek istediğiniz o tuhaf baskılar için gitme eğilimindesiniz; Karamsar mı hissediyorsun? Çık siyahlar ve sıkıcı parçalar. Kendimizi ifade etmenin ve nasıl hissettiğimizi yansıtmamızın bir yolu.

Bununla birlikte, kendinizi mutlu giyinmek moda ile yapabileceğiniz en eğlenceli şeylerden biridir. Kötü mü hissediyorsun? Güne neşe katacak renklerle dopamin seviyenizi artırın. O parlak, sıcak pembe kıyafeti veya o çılgın baskılı pantolonları giyin ve kendinizi iyi hissettirin.

Mutlu giyinmek için tarifimizin ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin, belki de bu soğuk kış havasında moralinizi yükseltmenin yeni yolları konusunda size ilham verebilir.

dopamine dressing moodboard

Kalın çiçek baskı

Çiçek baskısını kim sevmez ki? O çiçeklerle ilgili, seni her zaman çok güzel ve pozitif hissettiren bir şey ve sanki gidip kendine çiçek alman gerekiyormuş gibi. Klasik bir çiçek alıp cesur bir çiçek tasarımına dönüştürdüğünüzde, böyle bir ifade yaratır ve en iyi mutlu hisleri verir.

Aşağıda, The Designer Project’ten harika Tasarımcılarımızdan “Kalın Çiçek Baskısı” yayan birkaç tasarım ekledik. Tüm bu baskılar Kumaş Mağazamızda da mevcuttur; Böylece bunları stok kumaşlarımızdan herhangi birine sipariş edebilir ve kendi cesur çiçek parçalarınızı oluşturabilirsiniz.

Büyük geometrik şekiller

Büyük Geometrik şekillerden daha eğlenceli olan nedir? Gözlerinle çizgileri ve şekilleri takip etmek, nesnelerde kalıp bulmak; Dikkatimizi çekiyorlar ve onları kıyafetlerinizde salladığınızda dikkat çekeceğinizden emin olabilirsiniz. Moda tarihi boyunca, özellikle 1960’larda baskılarda geometrik şekiller kullanılmıştır. Onları ne zaman ve nerede giydiğiniz önemli değil, sizi iyi ve harika hissettireceklerinden eminler!

En eğlenceli büyük geometrik şekillerle ruh halinizi yükseltmek istiyorsanız, Kumaş Mağazamızda mevcut birkaç tasarım var! The Designer Project’ten bazı harika Tasarımcılarımız tarafından yaratılan bu baskılar, yeni iddialı elbiseniz olarak mükemmel olabilir mi?

Parlak ve yoğun renkler

Ah evet… parlak ve yoğun renkler; ruh halinizi aydınlatmak için çok klasik bir yol. Kıyafetleriniz için böyle bir merkez parçası oluşturur ve bazı güzel görünümler alacağınızdan emin olabilirsiniz. Parlak sarı bir elbise giydiğinizi düşünün, sadece mutlak güneş ışığı gibi hissetmiyor musunuz? Sanki hiçbir şey gününüzü mahvedemezmiş gibi. Özellikle parlak ve yoğun olduklarında renklerin yaratabileceği o mutlu, pozitif ruh hallerini seviyoruz!

Shopping Cart