Hakkımızda

Size En Kaliteli Baskı Kumaşları Sunmak İçin Çok Çalışıyoruz

Baskı Kumaş ‘in baskı kalitesi ve uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe ilr Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan bir sisteme imza atıyoruz.

Tarihçe

2021 yılında kurulan Baskı Kumaş, süblime baskı, neon süblime baskı ve transfer baskı üreten ve üretimin her aşamasında kaliteden ödün vermeden, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayan ve karşılayan, modern teknolojiye sahip makineleri ile sektördeki yenilikleri daima takip eden ve ihtiyaçları hızlı bir şekilde cevaplayabilen bir şirkettir.
Profesyonel kadrosuyla örme ve dokuma kumaşlara dijital baskı yapan ve Türkiye’nin önde gelen baskı tesislerinden biri olan Baskı Kumaş bünyesinde tüm polyester ve polyester karışımlı kumaşlara baskı yapılabilmektedir.
Günde 100.000 parça baskı ve günde 50.000 metre üretim kapasitesiyle Baskı Kumaş Avrupa’daki en büyük makine parkuruna sahiptir. Böylelikle Avrupa’da ve ülkemizde birçok markanın üretim taleplerini kolaylıkla karşılayabilen firma, aynı zamanda çevreyi koruma, sürdürülebilirlik, sosyal sorumlulukları yerine getirme konularında oldukça hassas bir çizgiye sahiptir ve bu koşullar doğrultusunda ürünler üretmekte, sürdürülebilirliği doğa ve gelecek için ahlaki bir sorumluluk olarak kabul etmektedir.

Bir ilki gerçekleştiriyor ve gerek deseni gerek ölçüyü gerekse kumaşı size seçtiriyoruz.

 

 

t shirt, fashion, drawing-2351761.jpg

Tüm bu tecrübe Baskı Kumaş’ın eşi benzeri bulunmayan kumaşlarıyla birleşerek size aradığınızın en iyisini sunuyoruz. Ne istediğinize biz değil siz karar veriyorsunuz. 

Bize sadece muhteşem bir sonuç ortaya çıkarmak kalıyor..

Shopping Cart